Nabór zgłoszeń – Festiwal studentów francuskojęzycznych

Informujemy o możliwości udziału w organizowanym przez AUF z Rumunii Festiwalu „Festival des étudiants francophones” w terminie: 4-8 września 2023, Podgorica.

Na uczestników czeka różnorodność warsztatów: od warsztatów umiejętności (dialog międzykulturowy i wystąpienia publiczne) po warsztaty artystyczne. Pięć dni festiwalu poświęconego młodzieży z Europy Środkowo-Wschodniej zwieńczy uroczysta gala i ceremonia wręczenia nagród dla najbardziej utalentowanych i najlepszych studentów.

Koszty transportu, ubezpieczenia, zakwaterowania i wyżywienia pokrywają organizatorzy.

Więcej informacji: [LINK] Zgłoszenie można wysłać do 24 lipca pod adresem: szkola.ns@uw.edu.pl