KRD: warsztaty dotyczące oceny śródokresowej

Szanowni Państwo,
przekazujemy zaproszenie na warsztaty dotyczące oceny śródokresowej.
Drogie Doktorantki, Drodzy Doktoranci,
🔹29 kwietnia o godzinie 17:00 odbędą się warsztaty praktyczne online dla studentów zainteresowanych kształceniem w szkole doktorskiej, absolwentów oraz doktorantów organizowane w ramach projektu “Szkoły Doktorskie to nasza przyszłość! – popularyzacja wiedzy o systemie kształcenia doktorantów”. Będą one miały na celu wyposażenie uczestników w:
🔎 wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z oceną śródokresowej.
🔎 kompetencje w zakresie przygotowania się do oceny śródokresowej.
🔹Podczas warsztatów przewidziana jest dyskusja i możliwość zadawania pytań.
Warsztaty poprowadzi:
👥r. pr.- Wojciech Kiełbasiński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) – Rzecznik Praw Doktoranta KRD, radca prawny, autor kilkunastu publikacji naukowych, prowadzący szkolenia z zakresu prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, postępowania administracyjnego oraz umiejętności miękkich. Laureat nagrody specjalnej w konkursie Rising Stars Prawnicy – liderzy jutra 2023.
✔️Formularz rejestracyjny na warsztaty w języku polskim:
📧W razie pytań pozostajemy do Waszej dyspozycji.