Ogłoszenia wewnętrzne – konferencje, szkoły letnie, warsztaty, konkursy

wpis aktualizowany

Poniżej publikujemy informacje na temat konferencji, szkół letnich, warsztatów, webinarów i innych wydarzeń organizowanych przez inne jednostki UW, o których ogłoszenia  zostały nadesłane do Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych.

Uwaga! Poniższe ogłoszenia są zamieszczane wyłącznie w celach informacyjnych, a Szkoła Doktorska Nauk Społecznych nie odpowiada za ich treść. Ewentualne zapytania i zgłoszenia należy kierować do organizatorów danego wydarzenia.

• III Międzynarodowy Kongres „Humanities-Society-Identity”
  1. organizator: Wydział Neofilologii UW
  2. data: 4-5 grudnia 2024 r.
  3. szczegóły – PDF 1, PDF 2
  • I Warszawska Konferencja Geograficzna „Geografia wobec wyzwań – współczesność, przyszłość, interdyscyplinarność”
  1. organizator: Wydział Geografii i Studiów Regionalnych UW
  2. data: 19-21 września 2024 r